تماس با ما
۸۸۸۶۲۶۵۶

۰مورد

شما هیچ آیتمی در سبد خریدتان ندارید.

Product was successfully added to your shopping cart.

تجهیزات تهویه مطبوع

سیستم های تهویه مطبوع صنعتی

با نظر به توان شرکت در بخش سرمایش صنعتی و شباهت بالای آن به سیستم های تهویه مطبوع ، ما در این بخش شروع به فعالیت نمودیم. در سالهای ابتدایی توانستیم پروژه های بزرگی مانند مجتمع 200 واحدی شاهین و هتل 5 ستاره لیپارچابهار را به انجام رسانیم.

هدف ما در این بخش ، بالابردن سطح بخش بندی ، مدیریت بار و کنترل پذیری سیسیتم های تهویه مطبوع بود که در ان به دستاوردهای چشمگیری دست یافتیم.

ما متوجه شدیم که با توجه به تنوع برندهای تولیدی بیشتر شرکت ها برروی یک یا دو برند تمرکز دارند. این در حالی است که معمولا یک برند کیفیت همه تولیداتش در یک سطح نیست در نتیجه برای رسیدن به بهترین کارایی ، می بایستی گزینشی بین محصولات از برندهای مختلف انجام داد. لذا ما تمرکز خود را بر روی مهندسی و طراحی حفظ کرده و بدون پایبندی به برند خاصی ، بالا بودن کیفیت نهایی کل طرح را در نظر می گیریم.

دیگر اینکه بسیاری از خریداران زمان پس از پایان مرحله راه اندازی را مرحله شروع مشکلات مجموعه می دانند . با توجه به راه اندازی سیستم های تهویه در میانه فصل بهار تا ابتدای پاییز ، هر مرحله شروع به کار مجدد سیستم ، هزینه و فشار بالایی به مصرف کنندگان نهایی وارد می کند. لذا ما سرویسی ارائه کردیم که طی ان به مجموعه ها ،  پشتیانی 24 ساعته در 7 روز هفته ارائه می کنیم و امکان کنترل و مونیتورینگ سیستم ها را همواره فراهم می اوریم.